Dansespel onsdag, teltet kl. 21.30 -01.30

21.30-22.00        Vågå jr.spelmannslag

22.00-22.30        Vågå spelmannslag

22.30-23.00        Toraderkurset

23.00-23.30        Tufskrøkjun

23.30-24.00        Nye Peispusten

24.00-00.30        Sprell

00.30-01.00        Ola/Ragnhild/Hanne Kari

 

Dansespel torsdag, kulturhuset kl. 21.00-02.00

21.00-21.30        Hardingfelegruppa i Seljord folkemusikklag

21:30-22:00        Team Gløstøs

22.00-22.30        Sivert Holmen

22.30-23.00        Hans Kjorstad og Rasmus Kjorstad

23.00-23.30        Gudbrandsdølenes spelmannslag

23.30-24.00        Hallingdal låtelag

24.00-00.30        Rebecca Lofft

00.30-01.00        Lars Erik Øygarden

01.00-01.30        Eilev G. Myhren og Kjetil Myhren

01.30-02.00        Audhilds spelemannslag- bul Ervingen i Bergen

 

Dansespel torsdag, teltet kl. 20.00-02.00

20.00-20.45       FRI SCENE

20.45-21.30        Spelmannslaget Dåm og drag

21.30-22.15        Lom spelmannslag

22.15-23.00        Halvraske menn

23.00-23.45        Sel spelmannslag

23.45-00.30        Søndre Trondhjem spelmannslag

00.30-01.15        Glåmos spelmannslag

01.15-02.00        FRI SCENE

 

Dansespel fredag, kulturhuset kl. 21.30-02.00

21.30-22.00        Bergen jr.spelmannslag

22.00-22.30        Eilev G. Myhren og Kjetil Myhren

22.30-23.00        Bendik S. Quam

23.00-23.30        Lars F. Smaaberg og Åsmund F Jøtun

23.30-24.00        Johanne Flottorp

24.00-00.30        Margunn Nordgård og Siri Nordgår

00.30-01-00        Lars Erik Øygard

01.00-01.30        Snar

01.30-02.00        FRI SCENE

 

Dansespel fredag, teltet kl 20.00-02.00

20.00-20.30        Brekken spelmannslag

20.30-21.00        Hedmark jr.spellmannslag

21.00-21.30        Østerdølenes spellmannslag + jr.lag

21.30-22.00        Nyslått

22.00-22.45        Mukampen spelmannslag

22.45-23.30        SørFron spelmannslag

23.30-24.00        Follofeler

24.00-00.30        Vågå og Sel musikkforening

00.30-01.00        Bærum spelmannslag

01.00-01.30        Ingrid &co

01.30-02.00        Mads Kuraas og Jens Nyplass

 

Dansespel fredag, hallen kl. 23.00-01.00

23.00-23.30        Oppdal spelmannslag

23.30-24.00        Nye Ringnesin

24.00-00.30        Honndalstausene

00.30-01.00        Snaustrinda spelmannslag

 

Dansespel laurdag, kulturhuset kl. 21.00-02.00

21.30-22.15        Søndre Trondhjem spelmannslag

22.15-23.00        Østerdølenes spellmannslag

23.00-23.45        Eilev G. Myhren og Kjetil Myhren

23.45-00.30        Snaustrinda spelmannslag

00.20-01.15        Silje Solberg

01.15.02.00        Johanne Løkensgard Mjøs

 

Dansespel laurdag, teltet kl. 20.00-02.00

20.00-20.45        Hed-Opp

20.45-21.30        Bjønn & bjønnongein

21.30-22.15        Vågå spelmannslag

22.15-23.00        Toraderkurset

23.00-23.45        Grindstuen & Midtli

23.45-00.30        Vågå trekkspelklubb

00.30-01.15        Ola/Ragnhild/Hanne Kari

01.15-02.00        Stasvikens

 

Dansespel laurdag, hallen kl. 22.30-02.00

22.30-23.15        Lom jr.spellmannslag

23.15-24.00        Nye Peispusten

24.00-00.45        Koldens orkester

00.45-01.30        Lendmenn

Heggeligubbens - Jørgensen i rødt - Foto Thor Hauknes.jpgFoto: Thor Hauknes