Øystein_Haugen_LK

Øystein Haugen

Leiar for Landskappleiken 2022
E-post: oystein@landskappleiken.no
Telefon: 950 29 750

Siri_Gunnleiksrud_HK_LK_22

Siri Gunleiksrud

Skrivar
E-post: siri@landskappleiken.no
Telefon: 468 18 149

Johan_Vaa_LK2020[1]

Johan Vaa

Kulturansvarleg
E-post: johan@landskappleiken.no
Telefon: 994 59 470

Knut_Erik_Jordstøyl_LK20

Knut Erik Jordstøyl

Tevlingsansvarleg
E-post: knuterik@landskappleiken.no
Telefon: 913 79 157

Kari-AnneEWesteng

Kari-Anne E. Westeng

Stemnekontoransvarleg
E-post: stemnekontor2022@landskappleiken.no
Telefon: 415 53 485

Olav_Ulleren_LK2020

Olav Ulleren

Frivilligansvarleg
E-post: olav@landskappleiken.no
Telefon: 908 81 309

Jørn_A

Jørn A. Brunsvik

Tekniskansvarleg
E-post: jorn@landskappleiken.no
Telefon: 477 55 943

Aud_Eva_Vaa_Sollid

Aud Eva Vaa Sollid

Økonomiansvarleg
E-post: audeva@landskappleiken.no
Telefon: 901 76 306

Irene_Haugen_Gaustad_LK2020

Irene Haugen Gaustad

Ansvarleg for matnemda
E-post: irene@landskappleiken.no
Telefon: 414 10 269

Mikkel_Aanderaa_LK2020

Mikkel Aanderaa

Ansvarleg for presse og informasjon
E-post: mikkel@landskappleiken.no
Telefon: 913 03 303

Janne_LIavik

Janne Liavik

Overnattingsansvarleg
E-post: overnatting2022@landskappleiken.no

Det er Visit Rjukan som har ansvar for overnatting. 
Tlf 350 80 550  
​Epost info@visitrjukan.com.

Ottar Lien, landskappleiken 2022

Ottar Lien

Ansvarleg for orden og tryggleik
E-post: ottar@landskappleiken.no
Telefon: 992 86 500