Hopp til hovedmenyen på siden
Hopp til hovedinnholdet på siden
LANDSKAPPLEIKEN
Gol
26. - 30. juni 2024
Resultat
Billettar
Startlister
Program
Frivllig
Kontakt oss
meny
Søk
Heim
Resultat
Billettar
Startlister
Nyheiter
Program
Tevling
Kultur
Dansespel
Barnas Landskappleik
Sjokoladekappleik
Tevling
Tevlingsplan
Reglement
Påmelding
Startlister
Resultat
Domarar
Premiar
Premeutdelingar
Stemnekontor
Billettoversikt
Opningstider
Parkering
Overnatting
Kappleikscamping
Klasserom
Privat overnatting
Anna overnatting
Mat og servering
Meny og servering
Åpningstider servering
Resultat
Kart
Frivillig
Presse
Pressefoto
Søk om presseakkreditering
Information in English
Kontakt oss
Landskappleiken 2025
Presse
Samarbeidspartnere
Viktig informasjon
Personvernerklæring
Kontakt Landskappleiken 2024
Billettar
social-flickr
Heim
/
Program
Vis undersider
Tevling
Kultur
Dansespel
Heim
Resultat
Billettar
Startlister
Nyheiter
Program
Tevling
Kultur
Dansespel
Barnas Landskappleik
Tevling
Stemnekontor
Overnatting
Mat og servering
Resultat
Kart
Frivillig
Presse
Information in English
Kontakt oss
Landskappleiken 2025
Program
Tevling
Kultur
Dansespel
Alle scener
Alle dager
Opningskonsert for Landskappleiken 2024
onsdag
19:00
-
21:00
Idrettshallen
Dansespel - onsdag
onsdag
20:00
-
00:30
Matteltet
Dansespel - torsdag i matteltet
torsdag
13:00
-
01:00
Matteltet
Intimkonsert i Gol Stavkyrkje
torsdag
18:00
-
19:30
Gol nye stavkyrkje
Lynkurs i Hallingspringar
torsdag
20:00
-
21:00
Gol samfunnshus
Dansespel - torsdag i samfunnshuset
torsdag
20:00
-
01:15
Samfunnshuset
Intimkonsert i Gol Stavkyrkje
torsdag
21:00
-
22:30
Gol nye stavkyrkje
Premieutdeling torsdag
torsdag
22:00
-
23:00
Idrettshallen
Konsert med GANGAR!
torsdag
23:30
-
01:00
Samfunnshuset, Gol
Instrumentutstilling fredag
fredag
12:00
-
18:00
Dansespel - fredag i matteltet
fredag
13:00
-
01:00
Matteltet
Gokartevling!
fredag
14:00
-
15:00
Gol sentrum, visit Gol
Røve-enka i Hallingdal!
fredag
18:00
-
19:30
Gol skule, Aulaen
Kvedarkrok
fredag
18:30
-
20:00
Pers hotell
Familiedans og møte med FolkOrg
fredag
19:00
-
19:30
Gol skule, Aulaen
Urpremiere av framsyninga «Rotneims-Knut»
fredag
20:00
-
21:30
Idrettshallen, Gol
GNISTsamling for ungdom på Landskappleiken!
fredag
20:00
-
21:30
Gol skule, Aulaen
Dansespel - fredag i samfunnshuset
fredag
21:00
-
01:15
Samfunnshuset
Lynkurs i Nordlandspols
fredag
21:30
-
22:15
Gol samfunnshus
Premieutdeling fredag
fredag
22:00
-
23:00
Idrettshallen
Instrumentutstilling laurdag
lørdag
12:00
-
18:00
Sjokoladekappleik 2024
lørdag
13:00
-
15:00
Gol skule, Aulaen
Dansespel - laurdag i matteltet
lørdag
13:00
-
01:00
Matteltet
Plateslepp med Astrid Garmo
lørdag
18:00
-
19:00
Gol Skule, Aulaen
Dansespel - laurdag i samfunnshuset
lørdag
20:00
-
01:15
Samfunnshuset
Finaler laurdag
lørdag
20:00
-
21:00
Idrettshallen
Premieutdeling laurdag
lørdag
22:00
-
23:00
Idrettshallen
Konsert med Bukkene Bruse!
lørdag
23:30
-
01:00
Samfunnshuset, Gol
Meisterkonsert 2024
søndag
12:00
-
14:30
Idrettshallen